Fast Food - Індустрія швидкого харчування

подано: 02.02.2018 номер: 16516 просмотры: 45

1 гривна

  • Fast Food - Індустрія швидкого харчування
Параметры объявления
Текст объявления

     З 25 по 27 вересня 2018 року на території Виставкового Центру «КиївЕкспоПлаза»  м. Київ відбудеться Міжнародна  спеціалізована виставка «FAST FOOD – ІНДУСТРІЯ ШВИДКОГО ХАРЧУВАННЯ»

   Спеціалізована виставка «Fast Food - Індустрія швидкого харчування» у форматі «бізнес для бізнесу», є ефективним майданчиком для успішних переговорів між виробниками та постачальниками, імпортерами, ритейлерами, рестораторами та представниками малого бізнесу.

    Виставка збирає головних гравців ринку: постачальників та виробників обладнання, упаковки та витратних матеріалів, свіжих продуктів, інгредієнтів, технологій і послуг, представників рітейлу та працівників сегмента HoReCa, франчайзерів, і створює входження на ринок України нових товарів та брендів.

    Виставка - це ефективний бізнес-майданчик, місце зустрічі виробника, дистриб'ютора, імпортера, рітейлера, представників роздрібних мереж і дистрибуції.

    Відвідувачі виставки - власники, керівники, закупівельники, що представляють підприємства громадського харчування; організації: мережі та ресторани швидкого обслуговування (категорії: fast-food, fast-casual, fast-fine, free-flow), street food, кафе, кондитерські, пекарні, бари, комбінати харчування, кейтерингові компанії, готелі, торгово-розважальні центри, гіпермаркети, кінотеатри, автозаправні станції та ін..

    Виставка «Fast Food - Індустрія швидкого харчування» завжди цікава своєю бізнес-програмою, яка спланована для представників оптових і роздрібних мереж, дистриб'юторів, виробників і постачальників продуктів харчування. Тут Ви зможете дізнатися про новинки галузі, обмінятися досвідом з колегами, взяти участь у семінарах, презентаціях та конференціях.

В рамках виставки

Конкурси:

«Унікальна пропозиція для готової продукції»

«Кращий виробник кінцевої  готової продукції»

«Вибір торгівельної мережі»

«Народний конкурс- дегустація»

Конференція «Перспективи розвитку індустрії  фаст-фуду в Україні».

Тематика спеціалізованої виставки

Франчайзинг

Теплові лінії Лінії роздачі Обладнання для Fast - Food Механічне кухонне обладнання Барне обладнання

Устаткування для шведського столу Обладнання для піци Конвекційні печі Камери й агрегати

Обладнання для вуличної торгівлі Виробничий інвентар

Вагове обладнання

Льодогенератори

Торгівельне обладнання

Меблі для ресторанів, кафе, барів Обладнання для кейтерінгу

Посуд для кухні

Упаковка

Утилізація та переробка відходів

Засоби для чистки, мийки та

дезінфекції

Професійний текстиль для сегмента HoReca Логістика

Автоматизація та програмне

забезпечення

Готові страви (піца, роли, шашлик, млинці, салати) Напівфабрикати та заморожені продукти Снеки, чіпси, сухарики Хлібопекарська продукція Сухі сніданки (каші, мюслі, пластівці) Продукти швидкого приготування (супи, пюре) Морозиво, м'яке морозиво Сорбенти, йогурти Харчові концентрати і добавки, спеції Соуси, кетчупи, рослинні жири Напої для фаст-фуду Бакалія, макаронні вироби М'ясо та м'ясопродукти, ковбасні вироби Курятина та заготовки з неї, яйця Сушені морепродукти Горіхи, сухофрукти Овочі, фрукти, ягоди, гриби Молочна продукція, сири, Консервація Кондитерські вироби Риба та рибопродукти Продукти для мереж стрітфуда

Запрошуємо до участі у Міжнародній  спеціалізованій виставці «FAST FOOD – ІНДУСТРІЯ ШВИДКОГО ХАРЧУВАННЯ».

 

Комментариев к записи нет. Вы можете стать первым! Добавить комментарий
Оставлять комментариии могут только зарегистрированные пользователи!