Гербицид Харнес

подано: 13.04.2019 номер: 22997 просмотры: 10

166 гривен

  • Гербицид Харнес

Параметры объявления
Текст объявления

"Харнес" являє собою досходовий  селективний препарат вибіркової дії.

 

Відпускається у вигляді концентрованої емульсії, вміщеній в каністри по 10 і 20 літрів.

 

Харнес аналог, детальнішу інформацію про якого Ви можете дізнатись на сайті, - це дуже ефективний вид гербіциду, якій однаково ефективно розправляється як з дводольними, так і найпоширенішими однорічними бур'янами злаковими рослинами. Даний досходове препарат діє на основі речовини під назвою ацетохлор, яке після розпилення спочатку залишається на поверхні грунту, вражаючи молоді пагони засмічених культур, а потім, поступово проникаючи всередину, досягає їх кореневої системи. Потрапляючи в корені бур'янів, "Харнес" пригнічує здатність клітин рослини ділитися, діюча речовина ацетохлор зупиняє в них процеси обміну речовин, і в підсумку рослини гинуть так і не встигнувши пробитися з-під верхнього грунтового шару.

 

Увага: в разі, якщо грунт зорано великими твердими грудками, ефективність препарату "Харнес" знижується. Також оптимальним буде провести зрошення обприскати гербіцидом грунту. На сміттєві культури, які вже встигли прорости препарат не діє.

 

7 причин, що спонукають купити "Харнес" на сайті agrokomplekt2000.com.ua:

 

при правильному використанні він в рази ефективніше за своїх аналогів; з його допомогою стає можливим контролювати посіви з початкових стадій вегетації; його низький рівень токсичності не завдає шкоди іншим представникам фауни; за допомогою його застосування виключається потреба в протівосорнячной механічній обробці грунту; тривалий термін дії; не впливає на наступні посіви; відмінно показав себе в баксмесях.

Комментариев к записи нет. Вы можете стать первым! Добавить комментарий
Оставлять комментариии могут только зарегистрированные пользователи!


вулкан казино