секс знакомства

газ з дров, електростанція на дровах

подано: 18.12.2016 номер: 3816 просмотры: 12
Параметры объявления
Текст объявления

Призначення газогенераторної установки:

отримання горючого і силового газу з різних видів твердого палива;  щепа,

пелети, брикети, шматки деревини тощо. Газ, що виробляється, може бути використаний в топках котлів, сушильних агрегатах, як силовий газ в різних типах двигунів внутрішнього згорання. 

До початку 1980-х років газогенератори у всьому світі  працювали за принципом Imbert, тобто,  і бункер палива та і бункер спалювання були герметичними; бункер був закритим, що ускладнювало перезаправку паливом. Дим і газ виділяються в атмосферу, оператору доводилось бути обережним, щоб не вдихати неприємний дим і токсичні гази при пере заправці сировиною. У другій половині минулого століття спільними зусиллями дослідників Науково-дослідного інституту в Колорадо, університету Каліфорнії в Девісі, Відкритого університету у Лондоні, компанії Бак Роджерс в Канзасі, і Energy Foundation, Inc у Флориді (Рід і Das, 1988). був розроблений новий тип газогенератора.

Ця спрощена конструкція збалансована, побудована на концепції негативного тиску, при якій в герметичному бункері палива немає потреби. Закриття використовується тільки для збереження палива від механічного розкидання при рухові.. Ця нова технологія дістала кілька назв, у тому числі "стратифікована, спадний потік газифікації» і «відкритим верхом газифікації».

Два роки випробувань в лабораторних і польових умовах довели, що такий простий, недорогий вид газифікації може використовуватись як для спорудження невеликих газогенераторів для транспорту, так і для електростанцій, систем опалення.

Наша  Стратифікована конструкція спадного потоку має ряд переваг перед газогенераторами Ембер, який випускали в СРСР та випускають

в Україні досі.                                                             

По-перше,  відкритий верх дозволяє простими методами забезпечити не лише дозаправку, а й безперервну подачу пального, що немаловажно при спорудженні електростанція або систем опалення. Причому, немає необхідносту у  спеціальній формі палива або попередньої обробки сировини.

За останні 4 роки нами була розроблена і успішно випробувана діюча конструкція газогенератора з спадним потоком з новими фільтрами поліпшеного очищення газу від шкідливих домішок.

Немаловажно й те, що завдяки цій технології вдалося значно знизити вартість газогенератора при збереженні необхідних характеристик.

. Приміром, імпортний газогенератор для електростанції 3 квт/год коштує $4710,

В нас -це вартість  газогенератора для електростанції  на 30 квт/год.

Масовими та витребуваними на ринку є газогенератори для електростанцій 3-6 квт/год, вартість яких  коливається від 10 до 15 тисяч грн.

Виготовляємо також електростанції потужність до 630 квт.

Приміром, електростанція потужністю 200 квт/год з переробкою дизельного двигуна в газовий  обійдеться  близько 700 000 грн. (27000 $). Станція мобільна.

Також  при використанні газогенератора для опалення приміщення, не треба міняти наявного котла, лише замінимо пальники. Так зберігаються всі переваги газового опалення. Навіть можна готувати їжу на спеціальній газовій плиті.

Застосування  газогенератора в печах випалювання деревного вугілля дозволяє на лише тримати оптимальну температуру в межах 300-600 градусів Ц., а й викоритовувати додатково газ з аппарата випалювання, що скоротить витрати сировини на технологічний процесс на 20-25%, поліншить екологію процесу.

Заміщення природного газу  піролізним дає виграш в понад 2 рази.

Приміром на тунельних печах  БН5 у пекарнях.

.За бажанням можна перевести на деревний газ вантажний автомобіль або трактор.

Використання  відходів деревини замість бензину в електростанціях дає значний економічний ефект. Приміром, на виробництво 1 квт/год електроенергії слід витратити 0, 6 л. бензину або 1 кг. деревної щепи. Тобто на бензині 1 квт/год обійдеться в 12-13 грн., на щепі- 0,5-0,7 грн. Відчуваєте різницю?

 Для тих, хто займається виготовленням щепи

ПП «Альтенія» спільно з партнерами з об’єднання СД «Альтернативна енергія» пропонує для поставки в лісові господарства газогенераторні установки з двигунами внутрішнього запалення встановлені на причіпи. Використовуються для виготовлення щепи безпосередньо в лісі взамін працюючих від трактора.

Економічний ефект: Для виготовлення 3,5 тонни щепи за годину за допомогою трактора доведеться витратити 8-10 л. дизпального на суму до 300 грн. Газогенераторна установка витратить 30-50 кг. виробленої установкою щепи при ринковій вартості щепи- 500 грн. тонна, або на суму до 50 грн.! Гарантийний строк обслуговування -12 місяців.

Тож телефонуйте 0 98 3961130, 0 95 3678068.

Для фільтрації ми застосовуємо лише кільця Рашига високої якості,

Виготовляємо як з черного металу(дешевше), так  і з нержавійки.

Фарбування-порошкове.

Жарова труба та рушта- легко замінні, передбачено регулювання якості газу.

Тепер про електрогенератори. Виготовимо на карбюраторні або газові імпортні, або на конверсійні військові від 4 до 200 квт і більше.

Виготовлення індивідуальне, відносно об’єму двигуна електрогенератора.

Попутно: Виготовляємо котли твердопаливні «Кобзарик» та «Альтенія».

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Видео
Комментариев к записи нет. Вы можете стать первым! Добавить комментарий